Onze mensen

Gediplomeerd & gekwalificeerd

Bij J v/d Mortel werken enkele tientallen échte mensen. Zij staan allen voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Onze medewerkers staan hieronder afgebeeld met functie en eventuele contactgegevens.

Ook willen wij benadrukken dat al onze werknemers gediplomeerd zijn op vele vakgebieden (zie hiervoor onze certificatenpagina). Maar misschien nog wel belangrijker is dat onze mensen ervaren mensen zijn die staan voor de kwaliteit die u moet verwachten van onze producten.

Aarzel dus niet om contact met ons op te nemen, wij staan graag tot uw dienst!

 

Joan van de Mortel

Joan van de Mortel

Eigenaar / Directeur joan@jvdmortel.nl
Hans van Rijt

Hans van Rijt

Bedrijfsleider hans@jvdmortel.nl
Michel Gruyters

Michel Gruyters

Commercieel medewerker michel@jvdmortel.nl
Anja van de Mortel

Anja van de Mortel

Administratief medewerker administratie@jvdmortel.nl
Toon Nijenhuis

Toon Nijenhuis

Calculator / Werkvoorbereider toon@jvdmortel.nl
Ruben Verhoeven

Ruben Verhoeven

Calculator / Werkvoorbereider ruben@jvdmortel.nl
Kristy Spee

Kristy Spee

Calculator / Werkvoorbereider kristy@jvdmortel.nl
Glenn Crooijmans

Glenn Crooijmans

Hoofd Tekenkamer glenn@jvdmortel.nl
Kirsten Bevers

Kirsten Bevers

Technisch tekenaar kirsten@jvdmortel.nl
Thijs Mooren

Thijs Mooren

Allround plaatwerker thijs@jvdmortel.nl
Rens Verbugt

Rens Verbugt

Monteur rens@jvdmortel.nl
Patrick van Kol

Patrick van Kol

Lasser Specialist Aluminium en RVS
Yme de Jong

Yme de Jong

Chef werkplaats
Kevin van Hoof

Kevin van Hoof

Constructiebankwerker / Lasser
Lars de Jong

Lars de Jong

Lasser Specialist Aluminium en RVS
Frenk de Jong

Frenk de Jong

Constructiebankwerker/ Lasser
Ties Verstegen

Ties Verstegen

Leerling constructie bankwerker/lasser
Sjoerd van de Ven

Sjoerd van de Ven

Leerling constructie bankwerker/lasser
Frans van Wetten

Frans van Wetten

Assemblagemedewerker
Dennis Groen

Dennis Groen

Expeditiemedewerker
Eric van de Laar

Eric van de Laar

Expeditiemedewerker
Jan van der Vondervoort

Jan van der Vondervoort

Monteur
Jos van Dinther

Jos van Dinther

Assemblage medewerker / Monteur
Henri Weijenborg

Henri Weijenborg

Electromonteur
Wim van de Mortel

Wim van de Mortel

Chauffeur
Piet van de Mortel

Piet van de Mortel

Chauffeur
Marcel Bovenkamp

Marcel Bovenkamp

Monteur
Sander van de Mortel

Sander van de Mortel

Weekendhulp
Coen Verbakel

Coen Verbakel

Weekendhulp
Bart van de Berkmortel

Bart van de Berkmortel

Weekendhulp
Niels van de Heuvel

Niels van de Heuvel

Weekendhulp
Quinn van der Sommen

Quinn van der Sommen

Weekendhulp
Sander Achten

Sander Achten

Weekendhulp